Bejelentkezés

Álláshirdetés

2017.11.14. - 11:23

Az alkalmazotti/vállalkozói jogviszony időtartama:

határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest, 1104 , Sörgyár utca 63., Bajcsy-Zsilinszky Kórház.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Szövettani és citológiai diagnosztikus tevékenység, aspirációs citológia rendelés, onkoteam-en való részvétel, klinikopatológiai megbeszéléseken való aktív részvétel

Illetmény és juttatások:

Megegyezés szerint

Pályázati feltételek:

  • Egyetem, mesterfokozat és szakképzettség
  • Általános orvosi diploma
  • Patológus szakvizsga
  • Angol szakmai nyelvismeret
  • MS Office (különösen Excel, Word, PowerPoint) ismeret
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • citológiai alapismeretek
  • jártasság aspirációs citológiai mintavételben

Elvárt kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz
  • Végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok
  • Továbbá minden olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. december 31.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a sapi.zoltan.dr@gmail.com E-mail címre

A pályázat elbírálásának határideje: 2017, benyújtást követően 1 héten belül